@ FK Atmosfera 2014
Stovyklos akimirkos 2014m.

    Vasarėlė jau skaičiuoja paskutines savo dieneles, ir su didžiuliu smagumu prisimename vieną iš atostogų epizodų - stovyklą su klubu "FK Atmosfera".
    Daugybė saulės, vandens, pramogų (šaškių čempionatas, žvejyba, badmintono turnyras, vakaronė prie laužo ) ir.... treniruotės - per septynias dienas vyko 14 treniruočių (po dvi per dieną) - tai beveik viso mėnesio darbo ciklas.
LVJFA I lygos (1998 m. gim.) finale triumfavo Mažeikių "Atmosfera"

Birželio 22-ąją LFF stadione kunkuliavo jaunimo futbolo festivalis. Nuo ankstaus ryto dėl LFF organizuojamų 2013/2014 m. Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų (1998 m. gim.) I lygos futbolo pirmenybių didžiosios taurės kovėsi keturios komandos - Visagino SC, Kauno FM „Tauras"-„Spyris", Mažeikių ,„Atmosfera" bei Kėdainių FK „Nevėžis ".
Dar viena nepapasakota futbolo istorija

Tai trumpa istorija apie „jo didenybę“ futbolą. Istorija apie taip, kaip jis savo grožiu ir aistra, vos vienu prisilietimu pakeitė vieno mažo žmogaus gyvenimą, padarydamas jį futbolininku iš didžiosios raidės. Tai istorija, papasakota 46-erių metų asociacijos „FK Atmosfera“ prezidento Nerijaus Gudaičio lūpomis
Paaiškėjo antrojo Mažeikių rajono futbolo turnyro „FK Atmosfera“ taurėms laimėti nugalėtojai ir prizininkai
„FK Atmosfera“ šventine šiluma dalijosi su kitais
Jau trečią kartą įvyko rajono Švietimo skyriaus ir klubo „FK Atmosfera“ organizuojamas sportinis renginys Mažeikių lopšelių-darželių ugdytiniams – Futboliuko festivalis.
Rėmėjai