@ FK Atmosfera 2014
Rėmėjai

Gegužės 13 d. Mažeikiuose jau ketvirtą kartą vyko Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir klubo „FK Atmosfera“ organizuojamas Mažeikių lopšelių-darželių futboliuko festivalis.
Daugiau apie tai ...
Futboliukas

Garsiai bumsėjo kamuoliai, skardžiai juokėsi vaikai, plojo svečiai...
2015-05-13 Mažeikių futbolo akademijoje vyko ketvirtasis "FK Atmosfera" ir Mažeikių Švietimo skyriaus organizuojamas darželinukų festivalis "Futboliukas 2015". Šiais metais festivalyje svečiavosi net 10 Mažeikų rajono darželių („Buratinas“, „Berželis“, „Bitutė“, „Delfinas“, „Eglutė“, „Gintarėlis“, „Linelis“, Sedos darželis ir Tirkšlių darželis „Giliukas“) .

Vaikai į svečius atvyko nešini piešiniais kuriuose piešė futbolą. Renginys prasidėjo jau gražia tradicija tapusiu šventiniu žygiavimu iškėlus atstovaujamo darželio vėliavas. Puikius žongliravimo kamuoliu triukus susirinkusiems vaikams demonstravo ir trys klubo auklėtiniai - Mindaugas, Tomas, Benjaminas. Ne vienas berniukas ir mergaitė išsižiojo iš nuostabos matydami kaip puikiai kamuolį valdo jaunieji futbolininkai.

Vadovaujant klubo treneriams Antanui, Gintarui ir Nerijui darželinukai aktyviai rikiavosi prie estafetėm paruoštų stovelių... ir galiausiai žaidė futbolą (kuris pasak vaikų buvo itin lauktas).

Po įveiktų estafečių ir mini turnyriuko kiekvienas vaikas buvo apdovanotas kompaktine plokštele, medaliais, kuriuos dovanojo rėmėjas UAB „Palma“. Visos komandos gavo Lietuvos futbolo federacijos įsteigtus prizus – futbolo kamuolius ir su futbolu susijusius suvenyrus. Pirmąkart dalyvaujančiai lopšelio-darželio „Linelis“ komandai vicemerė įteikę saldžią dovaną – šakotį, o Tirkšlių darželio „Giliukas“ komandai atiteko Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus įsteigtas prizas, kurį perdavė jo padėjėjas Česlovas Čyžas.

Renginyje dalyvavo savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir vyriausioji specialistė Nijolė Zakalskienė, Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas ir TAFF Vaikų ir jaunimo bei masinio futbolo komiteto pirmininkas Vacys Butkus.

Nuotraukos FK Atmosfera facebook
LIGITA CUP 2015 - Atvaryk ir palaikyk savus!

Juk tiek komandų dalyvauja:
FK Atmosfera, Panevėžio FA, Klaipėdos FM, Gargždų FK "Banga", Mažeikių FA, Telšių FC "Džiugas", Šiaulių FA ir Plungės VFK "Žiogeliai"...
2015-05-20 į Prancūziją išlydėjome trenerį Antaną ir 16- lika jo auklėtinių. Vaikinai dalyvaus 4 dienas trunkančiame turnyre.

2015-05-25 Vaikinai dalyvavo keturių dienų “Christian Duflos” LEERS of football turnyre Prancūzijoje ( U-15), kuriame užėmė VI vietą (iš 12 komandų). Susigrumti aikštėje teko su belgais, prancūzais, lenkais...
Sveikiname jaunuosius atmosferiukus šiandien iškovojus pergalę "Banga CUP" turnyre Gargžduose.
Du savaitgalius iš eilės "FK Atmosfera" 2007 g.m. auklėtiniai liejo prakaitą turnyruose. 2015-05-16 vaikai žaidė Kėdainiuose, kuriuose pirmoji komanda vos "per plauką" liko antrieji į priekį užleidę konkurentų ekipą iš Panevėžio.
2015-05-23/24 dienomis futbolistai dalyvavo dviejų dienų turnyre Gargždu...ose. Čia lygių pirmosios komandos berniukams nebuvo. Vaikai iškovojo pergalę, po pergalės ir grįžo apdovanoti nugalėtojų medaliais.
Abiejų turnyrų geriausiuoju pripažintas Nedas Garbaliauskas, geriausio vartininko apdovanojimas įteiktas - Mangirdui Stasiui (Gargždai), geriausio komandos žaidėjo apdovanojimus pelnė: Benas Omalley (Gargždai), Andrius Borusas (Kėdainiai), Aidenas Nwachukwu (II komanda. Gargždai), Karolis Kontutis (II komanda. Kėdainiai).
Sveikiname sportininkus, tėvelius, trenerį !!!

Sveikiname 1999 m. komandą iškovojus I vietą

2014/2015 m. Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų (1999 gim. m.) II-os regionų futbolo lygos NUGALĖTOJAI !!!!
Treneris: Gintaras Juodeikis
Sveikiname sportininkus, tėvelius, trenerį !!!